Střelnice

Střelnice - Ivan Wernisch | Replicamaglie.com

...d two earlier group games in the ... Malá střelnice, která je dlouhá 12 m má k dispozici tři palposty a velká střelnice, která je dlouhá 16 m disponuje čtyřmi palposty ... Od vzduchovky po kalašnikov: zážitková střelnice Gunsport ... ... . Všechny palposty jsou vybaveny pojezdy s ovladáním v dosahu střelce. Kontakt na střelnici Inteligentní střelnice s projekčním systémem. Nejmodernějšího komplex krytých střelnic v prostoru střední Evropy nabízí 3 typy střelišť - 16m, 25m a 50m. Alfa Shooting, Žinkovy. 437 likes · 12 talking about this · 2 were here. Organizujeme: Skupinové střelecké akce Firemní střelecké akce Pronájem střelnice pro privátn ... Střelnice Přerov ... . Alfa Shooting, Žinkovy. 437 likes · 12 talking about this · 2 were here. Organizujeme: Skupinové střelecké akce Firemní střelecké akce Pronájem střelnice pro privátní výcvik jednotlivců a skupin... Střelnice Broumov. 81 likes. Střelecký klub Hubert Broumov. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Hotel Střelnice This rating is a reflection of how the property compares to the industry standard when it comes to price, facilities and services available. It's based on a self-evaluation by the property. Střelnice je nyní vedena jako tunelová veřejná, jejímž provozovatelem je zapsaný spolek Střelci...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Wernisch
DIMENZE
7,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Střelnice.pdf

POPIS

Bác a bác! A vše se třese ve starém plechovém lese, celé dny a celé roky sypou se do lesa roky, je tu broků po kolena. Slavná Wernischova báseň Střelnice vychází v Meandru v rozšířené verzi jako leporelo s krásnými ilustracemi malovanými na plech úspěšné ilustrátorky Ester Nemjó. Plechová střelnice, ve které se všechno třese a rachotí a vykukují z ní na nás stále další lesní zvířátka, si o toto barevné a malebné zpracování pro nejmenší přímo říkala.

Chcete si přečíst knihu?Střelnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Wernisch. Číst Střelnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY