Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms - Robert Bryndza | Replicamaglie.com

... Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet ... Kanibal z Nine Elms / Nejlevnější knihy ... . E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě ... Nyní Robert Bryndza pracuje na sérii případů nové hrdinky Kate Marshallové, ženy s pohnutým osudem a silným smyslem pro spravedlnost, kterou jako novou vyšetřovatelku představil v knize Kanibal z Nine Elms (Nine Elms). Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně ladě­ných za­hraničních bestsellerů. Vše ale naruší nový vrah, který pokračuje tam, kde Kanibal z Nine Elms před patnácti lety sk ... Kanibal z Nine Elms - Robert Bryndza | Knihy Dobrovský ... . Vše ale naruší nový vrah, který pokračuje tam, kde Kanibal z Nine Elms před patnácti lety skončil. Kate se tedy vrací k vyšetřování. Moje první setkání s Robertem Bryndzou. Musím uznat, že se kniha četla velice dobře. Jazyk, kterým je napsána je neskutečně čtivý a stránky mizí pod rukama. Už je to patnáct let co Kate Marshallová vyřešila případ nebezpečného sériového vraha, kterému říkali Kanibal z Nine Elms. I když Kate přežila útok vraha, tak přišla o kariéru a reputaci. Stále žije ve stínu své minulosti, ale snaží se žít normální život. Pracuje na univerzitě, kde přednáší kriminologii. "KANIBAL Z NINE ELMS", rozzářil se nadpis na ohromném plátně. Jakmile plátno zaplnila fotografie z místa činu, ozvalo se kolektivní zalapání po dechu. Snímek byl pořízen na autovrakovišti. Nahé tělo mladé dívky leželo na boku v kalném blátě vedle rezavých a napůl sešrotovaných aut. Název: Kanibal z Nine Elms. Autor: Robert Bryndza. Nakladatelství: Grada - Cosmopolis. Rok vydání: 2019. Počet stran: 464. Kate Marshallová je mladá policistka, která má svou dobře našlápnutou kariéru ještě před sebou. To by se ale nesměla připlést k případu sériového vraha přezdívaného Kanibal z Nine Elms. Obsah knihy: Kanibal z Nine Elms. Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela....

INFORMACE

AUTOR
Robert Bryndza
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Kanibal z Nine Elms.pdf

POPIS

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila.Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.

Chcete si přečíst knihu?Kanibal z Nine Elms ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Bryndza. Číst Kanibal z Nine Elms Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY