Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život.

Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život. - Shunmyo Masuno | Replicamaglie.com

...tor Shunmyo Masuno ... Umění prostého života - 100 zenových aktivit pro klidnější život - Masuno Shunmyo - 100 zenových aktivit pro klidnější život ... Umění prostého života - 100 zenových aktivit pro klidnější ... ... .. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnés V listopadu vyšla u nakladatelství Jota kniha zenového kněze Shunmya Masuna Umění prostého života. Jednoduchá ilustrovaná knížečka nám přináší 100 zenových aktivit pro klidnější život. V dnešní zrychlené a materiální době by mělo jít o ... Umění prostého života -- 100 zenových aktivit pro ... ... . Jednoduchá ilustrovaná knížečka nám přináší 100 zenových aktivit pro klidnější život. V dnešní zrychlené a materiální době by mělo jít o povinnou četbu! SHUNMYO MASUNO - Umění prostého život - [16.5. 2020] shunmyo masuno - Umění prostého života - 100 zenových aktivit pro klidnější život, kniha je nová. Hezký dárek Název: Umění prostého života - 100 zenových aktivit pro klidnější život. Originální název: The Art of Simple Living. Autor: Shunmyo Masuno. Překladatel: Marta Jüttnerová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7565-550-9. EAN: 9788075655509. Objednací kód: NA350309 100 zenových aktivit pro klidnější život.. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Umění prostého života 100 zenových aktivit pro klidnější život Masuno Shunmyo. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Pomocí jasných, praktických a snadno zvládnutelných lekcí - každý den jedné po dobu 100 ... Kupte nebo prodejte knihu Umění prostého života v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Umění prostého života 100 zenových aktivit pro klidnější život duchovno meditace. Shunmyo Masuno. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Jota: rok vydání ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. 100 zenových aktivit pro klidnější život. Respektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. 100 zenových aktivit pro klidnější život. Respektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. 100 zenových aktivit pro klidnější život.. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu....

INFORMACE

AUTOR
Shunmyo Masuno
DIMENZE
11,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život..pdf

POPIS

100 zenových aktivit pro klidnější život.. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Pomocí jasných, praktických a snadno zvládnutelných lekcí – každý den jedné po dobu 100 dní – se naučíte zhluboka vydechnout a odstranit tak negativní emoce; myslet jasně díky prostému zařízení svého domu; večer si uspořádat boty, abyste si uspořádali i svou mysl; pěstovat květinu a pozorovat, jak roste; méně se zabývat věcmi, které nemůžete ovlivnit; a ještě mnohem víc… Dokonce si najdete i čas nemyslet vůbec na nic.Zjednodušte svůj život pomocí umění zenu a budete se cítit uvolněnější, naplněnější a znovu najdete svůj vnitřní klid.Zen je dokonalým lékem na chaos moderního života.Krásně ilustrovaný průvodce pro zpomalení, nalezení skutečného štěstí a pocitu klidu, z pera zen buddhistického mnicha Shunmya Masuna.

Chcete si přečíst knihu?Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shunmyo Masuno. Číst Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY