Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou

Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Marek Orko Vácha, | Replicamaglie.com

...entou / Autor Vácha, Marek Orko, 1966-Vydáno 2019 ... Marek "Orko" Vácha | Čtenářský deník | Český-jazyk.cz aneb ... ... . Signatura: Načítá se... Umístění: Načítá se... Kniha Načítá se... Přidat do oblíbených. Uloženo v: Již vypůjčeno: Vyhledávací nástroje: RSS — Poslat e ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Vácha Marek - Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k ... Jízda v levém pruhu Rozhovor s Jožinem Valentou ... . Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kně Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Vácha Marek Orko, Valenta Jožin. Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Jízda v levém pruhu Vácha, Marek. skladem. Naše cena: 239 Kč ... Naše cena: 201 Kč Jízda v levém pruhu rozhovor s Jožinem Valentou Autor: Marek Vácha - Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Vácha, M. O.; Valenta, J. / ... Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i společenských, a to vše v atmosféře rozhovoru dvou ... Kupte knihu Jízda v levém pruhu od Marek Orko Vácha, Jožin Valenta na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou (Vácha Marek)-25 %. 268 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Marek Orko Vácha,
DIMENZE
10,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou.pdf

POPIS

Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i společenských, a to vše v atmosféře rozhovoru dvou přátel, která se při jednotlivých setkáních příliš nelišila od momentu, kdy vzešel nápad knihu rozhovorů vydat – když spolu oba autoři v jedné únorové noci 2018 seděli u ohně kdesi v argentinských horách.

Chcete si přečíst knihu?Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Orko Vácha,. Číst Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY