Neuzavřené případy

Neuzavřené případy - Kate Atkinsonová | Replicamaglie.com

...: 9788025730461 ISBN: 978-80-257-3046-1 Originál: Case Histories - Jackson Brodie 1 Překlad: Vlčková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 16,8 × 23,7 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Neuzavřené případy - Knihkupectví Luxor ... . vydání) Všechny tři neuzavřené případy se dočkají svého rozuzlení, přesto román není v pravém slova smyslu detektivkou. Autorčino zaměření na psychologii jejich hrdinů, spolu s jejím nepokrytě feministickým postojem řadí knihu do žánru psychologické literatury s ženskou tematikou. Neuzavřené případy Atkinsonová, Kate Cena: 250 Kč Big Sky Atkinsonová, Kate Cena: 177 Kč Transcription Atkinsonová, Kate Cena: 213 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. p ... Kniha: Neuzavřené případy (Kate Atkinson) | Martinus ... . Neuzavřené případy Atkinsonová, Kate Cena: 250 Kč Big Sky Atkinsonová, Kate Cena: 177 Kč Transcription Atkinsonová, Kate Cena: 213 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Elektronická kniha Neuzavřené případy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Neuzavřené případy od ostatních uživatelů. ... Atkinson, Kate: Neuzavřené případy Dílo, které jako by kombinovalo Agathu Christie s drsnou školou a subtilní kresbou partnerských a rodinných kolizí Richarda Yatese nebo Johna Updikea... Celá recenze 05.08.2010 Neuzavřené případy Soukromý detektiv Jackson Brodie nemá jednoduch...

INFORMACE

AUTOR
Kate Atkinsonová
DIMENZE
8,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuzavřené případy.pdf

POPIS

Soukromý detektiv Jackson Brodie se ve své praxi vesměs potýká jen se sledováním nevěrných manželek. Bezprostředně za sebou se ale objeví tři, z policejního hlediska "mrtvé" případy. Obrátí se na něj dvě sestry, které v pozůstalosti po otci objevily oblíbenou hračku své třetí sestry, jež před pětatřiceti lety zmizela. Obézní právník, jehož největší láskou v životě byla jeho mladší dcera, ho žádá, aby našel brutálního vraha, jenž jeho milované dítě zavraždil před deseti lety před jeho očima. Třetí případ mu připraví sestra ženy, která nezvládla mateřství a odloučený život na venkově, a v zoufalství zabila svého manžela. Detektiv Brodie dovede všechny tři případy, které se začnou vzájemně prolínat, k rozuzlení. Není to happy end, ale jistý morální rámec všech tří případů zaujme jak čtenáře psychologických románů,tak napínavých detektivek.

Chcete si přečíst knihu?Neuzavřené případy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Atkinsonová. Číst Neuzavřené případy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY