Bílá kniha

Bílá kniha - Han Kang | Replicamaglie.com

...Pavel, 1928-Bílá kniha. Toronto : Sixty-Eight Publishers, 1978, ©1970 (OCoLC)561611516: Material Type: Portu je zde od toho, aby pomohlo nakládat lidem s jejich penězi ... Bílá kniha | Portu - Lepší místo pro peníze ... . Jednoduchým, automatizovaným způsobem umožňuje klientům zhodnotit své peníze na kapitálových trzích využitím dlouhodobé hybridní investiční strategie. Tato Bílá kniha Portu shrnuje použité postupy a metody v následujících oblastech: Národní program vzdělávání ČR (Bílá kniha) Dokument formuje vládní strategii v oblasti vzdělávání v podobě myšlenkových východisek, obecných záměrů a rozvojových programů směrodatných pro vývoj vzdělávací soustavy. Strategie odráží celospolečenské zájmy a dává konkrétní podněty k práci škol. Bílá kniha o obraně vychází z programového prohlášení vlády. Hodnotí ... Aktuální vydání Modré knihy » Linkos.cz ... . Strategie odráží celospolečenské zájmy a dává konkrétní podněty k práci škol. Bílá kniha o obraně vychází z programového prohlášení vlády. Hodnotí reálný stav v ozbrojených silách a navrhuje opatření ke zlepšení fungování resortu. Na přípravě dokumentu, který má 168 stran, pracoval od září loňského roku patnáctičlenný tým resortních i civilních odborníků pod vedením prvního ... Ak si želáte dostávať náš newsletter, zadajte prosím Vašu e-mailovú adresu. Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte s Vyhlásením o spracovaní osobných údajov. Kniha Smrtící bílá Robert Galbraith - Smrtící bílá Ukázka. Bestseller Novinka Skladem. Smrtící bílá Robert Galbraith ... Smrtící bílá Autor: Galbraith, Robert Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074738661 ISBN: 978-80-747-3866-1 Originál: Lethal White Překlad: Šenkyřík, Ladislav A. Formální struktura ČVUT|FA 7 1. Struktura ČVUT 2. Vedení ČVUT 3. Vedení FA B. Studium na FA 1. Historie 2. Charakteristika studia Bílá nemoc není ve skutečnosti tělesnou nemocí, ale představuje nemocnou mysl nakaženou ideologií fašismu a nacismu. V dramatizaci, kterou vydal Supraphon v roce 1982 na LP pod kat.číslem 1118 3131, účinkují skvělé herecké osobnosti jako např. Bílá kniha je intimní meditací o barvě. Náladu uvozuje výčet bílých věcí: sůl, sníh, led, měsíc, rýže, vlny, magnólie... Zároveň jde o autobiograficky laděné rozjímání nad smrtí vypravěččiny sestry, která zemřela dvě hodiny po narození....

INFORMACE

AUTOR
Han Kang
DIMENZE
5,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá kniha.pdf

POPIS

Bílá kniha je intimní meditací o barvě. Náladu uvozuje výčet bílých věcí: sůl, sníh, led, měsíc, rýže, vlny, magnólie... Zároveň jde o autobiograficky laděné rozjímání nad smrtí vypravěččiny sestry, která zemřela dvě hodiny po narození. Han Kang napsala Bílou knihu během rezidenčního pobytu ve Varšavě. Vypravěčka prochází neznámým městem, všímá si pozůstatků války, míst zničených při náletu v roce 1944 a poté zrekonstruovaných. Starý pilíř, který zůstal zachován, byl začleněn do nové stavby. Vnímá existenci své sestry jako tenhle pilíř, relikt patřící k vlastní minulosti. Tím, že o její smrti bude psát, jí může dát nový život. Bílá kniha přináší nečekaně hluboký niterný zážitek, zprostředkovaný citlivě budovanými texty o truchlení, znovuzrození a vytrvalosti lidského ducha. Ohromující pátrání po křehkosti, kráse i nezvyklosti života.

Chcete si přečíst knihu?Bílá kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Han Kang. Číst Bílá kniha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY