Nejvýznamnější varhany České republiky

Nejvýznamnější varhany České republiky - Jiří Krátký, | Replicamaglie.com

...odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky ... Nejvýznamnější varhany České republiky - Jiří Krátký ... ... . Nejvýznamnější varhany České republiky 24,46 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Jak již název napovídá, cílem této unikátní publikace je představit varhanní nástroje na území České republiky, které jsou něčím významné, něčím cenné. Nejvýznamnější varhany České republiky. Kdo napsal knihu Nejvýznamnější varhany České republiky? Autorem je Štěpán Svoboda, Jiří Krátký. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize ... Kniha: Nejvýznamnější varhany České republiky (Štěpán ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. České středohoří, geologická mapa, Český geologický ústav 1996; Geologická minulost České republiky, Academia 2006, Chlupáč I. a kol. Za sopkami po Čechách, Grada 2012, Rapprich V. Sopky a sopečné vrchy České republiky, Grada 2013, Janoška M. Internetové zdroje, mapy a archiv autora...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Krátký,
DIMENZE
8,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejvýznamnější varhany České republiky.pdf

POPIS

Jak již název napovídá, cílem této unikátní publikace je představit varhanní nástroje na území České republiky, které jsou něčím významné, něčím cenné. Krása nebo hodnota varhan nemusí být rozeznatelná hned na první pohled. Kromě hodnoty stáří, umělecky cenného prospektu či sepětí varhan s významnou postavou hudby nebo výtvarného umění může být zajímavé a hodnotné také vnitřní ústrojenství jednotlivých varhan, jejich význam pro dějiny a vývoj varhanářství, originalita a zejména pak jejich zvuk. Všechny tyto aspekty hrály roli při výběru nástrojů, které jsou v knize obsaženy. V úvodním textu se čtenář seznámí stručně s terminologií a stavbou varhan. Nechybí ani obrys dějin varhanářství a význam varhan v současné době. Na dalších stranách knihy se potom již nachází přes 110 varhan z celé České republiky, od konce 16. století až po současnost, které jsou představeny nejen textem, ale i bohatým obrazovým doprovodem.

Chcete si přečíst knihu?Nejvýznamnější varhany České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Krátký,. Číst Nejvýznamnější varhany České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY