Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci

Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci - Stephan Orth | Replicamaglie.com

...esta přes obýváky nové supervelmoci Příběh tantry Tantra jako jedinečná a zdánlivě tajemná cesta k poznání sebe sama ... Couchsurfing v Číně - Stephan Orth | Knihy na Martinus.cz ... . Vaše nové online knihkupectví! Titul: Couchsurfing v Číně - Cesta přes obýváky nové supervelmoci Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci - [26.4. 2020] Stephan Orth cestuje s v elkou oblibou po zemích, které mají špatnou po v ěst, a píše o nich bestsellery. v této knize po tři měsíce obje v uje Čínu a zjišťuje, jak funguje no v á s v ěto v á v elmoc. „I přes chybné nac ... Stephan Orth: Couchsurfing v Číně - Nakladatelství Kazda ... . v této knize po tři měsíce obje v uje Čínu a zjišťuje, jak funguje no v á s v ěto v á v elmoc. „I přes chybné nacenění v eshopu bylo zboží dodáno, nedošlo ke zrušení objednávky, velká spokojenost!" Couchsurfing v Číně - Cesta přes obýváky nové supervelmoci 266 CZK Nové Skladem Couchsurfing v Číně - Cesta přes obýváky nové supervelmoci - Stephan Orth . Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová velmoc. Orth žije v Hamburku, ale procestoval už 70 zemí a čtyřikrát pobýval delší čas v Číně. S couchsurfingem začal v roce 2004. Nakladatelství Kazda již vydalo dvě jeho úspěšné knihy: „Couchsurfing v Íránu" a „Couchsurfing v Rusku", za kterou dokonce dostal knižní cenu ITB. Vážení přátelé, dovolujeme si Vám představit naši další novinku, Couchsurfing v Číně - Cesta přes obýváky nové supervelmoci, od @stephan_orth.Stephan Or...

INFORMACE

AUTOR
Stephan Orth
DIMENZE
7,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci.pdf

POPIS

Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová velmoc. Navštíví zde metropole, které experimentují s totální kontrolou. Na své cestě od gauče ke gauči si vyzkouší roli soutěžícího při pletení košů, tančícího učitele angličtiny nebo vyzkouší štěstí v kasinu - a zjišťuje, jakými sny a jakými strachy zde lidé žijí.

Chcete si přečíst knihu?Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephan Orth. Číst Couchsurfing v Číně: Cesta přes obýváky nové supervelmoci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY