Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití

Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití - Ollie Overton | Replicamaglie.com

...funguje anebo nefunguje. Nic, kde v sobě nosíš strach, ti nefunguje ... PROČ SE NESTARAT O PENÍZE - Blogy - ŽENY s.r.o. ... . A fungovat nebude až do chvíle, než se svého strachu zbavíš. Strach je příčinou nejen všech problémů, ale i kompromisů. - jednání motivované z úrovně 200 (odvaha) a výše (viz. tabulka) ... Mysl vnějškově "fejkuje" vytoužený stav, zatímco vnitřní antivektor - strach - trvá. ... Malcom Gladwell: Bod zlomu (Spojovatelé, maveni a prodejci) Kognitivní disonance (Festinger) ... David R. Hawkins, autor knížky Moc versus Síla přichází s pr ... Military knihy Autor: | MALL.CZ ... ... David R. Hawkins, autor knížky Moc versus Síla přichází s pronikavým vysvětlením fungování lidských emocí, síly, moci, osobního růstu i rozvoje celé společnosti. Pomocí kineziologické metody 20 let měřil duševní stavy lidí na celém světě v různých situacích, čímž dospěl k následující škále. * Bod zlomu v přechodu do 5 D 25.11.19 - ZDE. * Michael Love - Přípravy na události 2020 Uvedeno ZDE. * Pozemská Aliance, příprava na událost v roce 2020, přenos od Plejáďských světelných sil. Strojový překlad ZDE. 1.čakra - PRÁVO MÍT Základním právem první čakry jsem právo být zde. Toto se projevuje v právu mít co potřebujeme, abychom přežili. odepíráme - li si základní potřeby přežití - jídlo,oblečení, přístřeší, teplo, péči o zdraví, zdravé prostředí, fyzický dotek - naše právo mít je ohroženo. V důsledku toho budeme pravděpodobně pochybovat o tomto ... Síla Ducha - seriál - díl 3 - Osm impulsů existence. Síla Ducha - studium původu, nekonečných možností a úplné rehabilitace Duchovní Bytosti Osm impulsů existence. Dalo by se říci, že heslem v současnosti populárních filozofů a vědců je, že „Život je moc složitý na to, abychom mu celému rozuměli."...

INFORMACE

AUTOR
Ollie Overton
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití.pdf

POPIS

Bod zlomu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni strachem. Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voják, prožil ve své kariéře nespočet bodů zlomu. Ať už při výběru do SAS, na misích a bojištích či jako alkoholik na dně lahve. Tato kniha je jeho osobitou výpovědí, nabitou vzpomínkami i těmi nejneuvěřitelnějšími historkami. Jedinečný je však její přesah do civilního života, kdy Ollie předává své zkušenosti, jak právě ony body zlomu překonat.

Chcete si přečíst knihu?Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ollie Overton. Číst Bod zlomu: Strach. Odvaha. Síla. přežití Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY