Metrovize

Metrovize - Jan Charvát | Replicamaglie.com

...utor oceňované knihy Nádech výdech Jan Charvát a vydává ji nakladatelství BiggBoss ... Kniha: Metrovize (Jan Charvát) | Martinus ... . Pomyslná vyhlídková trasa odstartuje ve 30.letech minulého ... Metrovize bude svébytnou kronikou vizualizačních stylů československé a české architektury na příkladu stanic pražského metra. Kniha to bude nejen o historii metra, budoucnosti, která nikdy nepřišla, ale také o budoucnosti, která pravděpodobně teprve nastane. Perla pro všechny fanoušky metra, designu a architektury. 1,034 Followers, 706 Followi ... MetroWize - Lifestyle Marketing Agency ... . Perla pro všechny fanoušky metra, designu a architektury. 1,034 Followers, 706 Following, 75 Posts - See Instagram photos and videos from MetroWize (@mw_agency) Kniha Metrovize vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkovou jízdu pražským podzemím prostřednictvím 200 stran zasvěcených architektonickým perspektivám a vizualizacím stanic pražského metra. Knihu připravil autor oceňované knihy Nádech výdech Jan Charvát. Pomyslná vyhlídková trasa odstartuje ve 30.letech minulého století - tedy v době, kdy vznikaly první ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Charvát
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Metrovize.pdf

POPIS

Kniha METROVIZE vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkovou jízdu pražským podzemím prostřednictvím 200 stran zasvěcených architektonickým perspektivám a vizualizacím stanic pražského metra. Knihu připravil autor oceňované knihy Nádech výdech Jan Charvát. Pomyslná vyhlídková trasa odstartuje ve 30.letech minulého století – tedy v době, kdy vznikaly první konkrétní představy a podrobné plány toho, jak by měla podzemní dráha v hlavním městě vypadat. Cesta časem i podzemím bude pokračovat tak, jak se v Praze metro postupně budovalo, až do blízké budoucnosti chystané trasy D. METROVIZE má ambici stát se tématicky specifickou kronikou vizualizačních stylů československé a české architektury – od ručních barevných a černobílých perspektiv až po dnešní digitální vizualizace. Výtvarnou stránku knihy má na starosti Jan Matoušek a její grafické řešení se volně odkazuje na orientační systém pražského metra a především vychází přímo z estetiky samotných vizualizací metra. Kniha pracuje s výraznou typografií a kontrastním rytmem černé a bílé, odkazující na střídání tmy a světla během cesty podzemím ale i na ponor do myšlenkového šera při vytváření vize budoucnosti.

Chcete si přečíst knihu?Metrovize ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Charvát. Číst Metrovize Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY