Válka světů: X-Hawk 3

Válka světů: X-Hawk 3 - Miroslav Žamboch | Replicamaglie.com

... světů (Agent X-Hawk, #3) Po pár dnech narazí na skupinu místních rybářů prchajících před hrozbou z oceánu a vše se změní - Válka světů začíná! Válka světů X-Hawk 3 Jsme tu pro vás od 8h 571 995 403 Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, splnil poslední úkol svého pána (viz Agent X-Hawk 01 ? Hitman, kde svým zásahem narušil chod velké části Agentury E ... X-Hawk 3 Válka světů | O2 Knihovna ... . F.) a je jako příliš opotřebovaný a nespolehlivý nástroj vyvázán z jeho služeb. S náklaďákem plným proviantu a zbraní opouští X-Hawkovu citadelu a objevuje se na ... Elektronická kniha X-Hawk 3: Válka světů na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie X-Hawk 3: Válka světů od ostatných... Kniha X-Hawk 3 - Válka světů iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KA ... Válka světů: X-Hawk 3 ... . F.) a je jako příliš opotřebovaný a nespolehlivý nástroj vyvázán z jeho služeb. S náklaďákem plným proviantu a zbraní opouští X-Hawkovu citadelu a objevuje se na ... Elektronická kniha X-Hawk 3: Válka světů na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie X-Hawk 3: Válka světů od ostatných... Kniha X-Hawk 3 - Válka světů iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žamboch
DIMENZE
8,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka světů: X-Hawk 3.pdf

POPIS

Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, splnil poslední úkol svého pána (viz Agent X-Hawk 01 ? Hitman, kde svým zásahem narušil chod velké části Agentury E. F.) a je jako příliš opotřebovaný a nespolehlivý nástroj vyvázán z jeho služeb. S náklaďákem plným proviantu a zbraní opouští X-Hawkovu citadelu a objevuje se na neznámém opuštěném pobřeží. Nad ničím nepřemýšlí, neplánuje do budoucna, netouží po lidech, společnosti. Chce mít jen svůj klid. Po pár dnech narazí na skupinu místních rybářů prchajících před hrozbou z oceánu a vše se změní – Válka světů začíná!

Chcete si přečíst knihu?Válka světů: X-Hawk 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žamboch. Číst Válka světů: X-Hawk 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY