Nefalšovaná kočka

Nefalšovaná kočka - Terry Pratchett | Replicamaglie.com

...benom kníhkupectve Martinus! Dům knihy ... Nefalšovaná kočka | KNIHCENTRUM.cz ... .cz > Knihy > Beletrie > Nefalšovaná kočka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nefalšovaná kočka. PRATCHETT Terry. Info: Talpress, 2019 (2.) - brož., 134 str. Z angl. přel. T. Hrách EAN: 9788071977124 ISBN: ... Kniha: Nefalšovaná kočka - Terry Pratchett. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny na ... Nefalšovaná kočka - Terry Pratchett | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nefalšovaná kočka - Pratchett Terry, Brožovaná. Opravdové kočky nenosí obojky; někdy ovšem na sebe nechají navléci šatičky pro panenku, načež sedí s debilním výrazem v obličeji a pozorně sledují okolí, aby se nakonec jediným mocným skokem vyvlékly ... Anotace. Opravdové kočky nenosí obojky; někdy ovšem na sebe nechají navléci šatičky pro panenku, načež sedí s debilním výrazem v obličeji a pozorně sledují okolí, aby se nakonec jediným mocným skokem vyvlékly z kočárku, čepičky i zástěry najednou. 4/ Nefalšovaná kočka /Terry Pratchet,Gray Jolliffe/ 5/ 101praktických rad jak pečovat o kočku /Andrew Edney, David Taylor/ 6/ KOČKA Jak na to /Katrin Behrendová/ 7/ Kočky - atlas do kapsy /Dr.Bruce Fogle/ 8/ Plemena koček celého světa /Paddy Cutis/ 9/ Velká ......

INFORMACE

AUTOR
Terry Pratchett
DIMENZE
8,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Nefalšovaná kočka.pdf

POPIS

Opravdové kočky nenosí obojky; někdy ovšem na sebe nechají navléci šatičky pro panenku, načež sedí s debilním výrazem v obličeji a pozorně sledují své okolí, aby se nakonec jediným mocným skokem vyvlékly z kočárku, čepičky i zástěrky najednou. Opravdové kočky nejsou ani jednoznačně sebevědomé, ani jednoznačně neurotické. Jsou tak trochu obojí, úplně jako opravdoví lidé. Opravdové kočky vám klidně snědí pudink, drůbky, máslo a vůbec cokoliv, co necháte na stole, pokud, že jim to projde. Tato kniha pojednává právě o Opravdových kočkách.

Chcete si přečíst knihu?Nefalšovaná kočka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Pratchett. Číst Nefalšovaná kočka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY