Středověké město: Politické proměny a sociální inovace

Středověké město: Politické proměny a sociální inovace - Martin Nodl (ed.), | Replicamaglie.com

...eští a polští medievisté se v nich zamýšlejí nad fenomény předměstí, emigrace, sociální integrace, konfliktů mezi měšťany navzájem i mezi měšťany ... Nakladatelství Filosofia | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Kniha: Středověké město. Politické proměny a sociální inovace - Michaela Antonín Malaníková; Beata Możejko; Martin Nodl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Politické proměny a sociální inovace Autor: ... Středověké město politické proměny a sociální inovace. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení. Hist ... Středověké město: Politické proměny a sociální inovace ... . ... Politické proměny a sociální inovace Autor: ... Středověké město politické proměny a sociální inovace. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení. Historie. Odborná. Napsal: Martin Nodl, Michaela Malaníková, Beata Możejko. Originální název: Středověké město Politické proměny a sociální inovace. Filosofia - 2019 ISBN: 978-80-7007-598-2 / 239 stran. Středověké město Politické proměny a sociální inovace. Soubor studií je věnován problematice sociálních aspektů života středověkého města. Čeští a polští medievisté se v nich zamýšlejí nad fenomény předměstí, emigrace, sociální integrace, konfliktů mezi měšťany navzájem i mezi měšťany a jejich ... Praha: Středověké město. Politické proměny a sociální inovace (Colloquia mediaevalia Pragensia 20) Anotace: Centrum medievistických studií Akademie věd ČR vydalo v nakladatelství Filosofia, nakla...

INFORMACE

AUTOR
Martin Nodl (ed.),
DIMENZE
3,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Středověké město: Politické proměny a sociální inovace.pdf

POPIS

Soubor studií je věnován problematice sociálních aspektů života středověkého města. Čeští a polští medievisté se v nich zamýšlejí nad fenomény předměstí, emigrace, sociální integrace, konfliktů mezi měšťany navzájem i mezi měšťany a jejich vrchností, konfesních poměrů ve městech, kariér nastupujících městských elit či dopadů zavádění účetních systémů do městského i rodinného podnikatelského hospodaření.

Chcete si přečíst knihu?Středověké město: Politické proměny a sociální inovace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Nodl (ed.),. Číst Středověké město: Politické proměny a sociální inovace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY