Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny

Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny - Charif Bahbouh, | Replicamaglie.com

...litické kultury islámu a Blízkého východu ... Charif BAHBOUH | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zhodnocuje míru dodržování islámských doktrín a tradic, analyzuje je z hlediska ekonomického, hledá v nich návody a směrnice ke způsobu vládnutí v islámských zemích. Knihy spisovatele Charif Bahbouh v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny; Základy moderní spisovné arabštiny: díl I. Komentáře (0) Knihy (5) Diskuze (0) Hodnoc ... Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny - Charif ... ... . Komentáře (0) Knihy (5) Diskuze (0) Hodnocení (2) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Tituly od Jacqueline Shatová na Gorila.sk. Najširší výber titulov na slovenskom trhu, výhodné ceny a nízke poštovné. Len na Gorila.sk Kontaktní e-mail. [email protected] Telefon +420 739 488 995 +420 224 814 621 Pondělí - pátek 8-16 hod. Kontaktní osoby Veronika Gajdoštíková Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny Autor: Jiří Fleissig Kolektiv autorů • Nakladatelství Dar Ibn Rushd • 88 stran V Súdánu se hovoří mnoha různými jazyky a dialekty, ale autoři se soustředili na súdánskou hovorovou arabštinu, kterou se hovoří hlavně v okolí hlavního města. Kontaktní e-mail. [email protected] Telefon +420 739 488 995 +420 224 814 621 Pondělí - pátek 8-16 hod. Kontaktní osoby Veronika Gajdoštíková...

INFORMACE

AUTOR
Charif Bahbouh,
DIMENZE
8,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny.pdf

POPIS

V Súdánu se hovoří mnoha různými jazyky a dialekty, ale autoři se soustředili na súdánskou hovorovou arabštinu, kterou se hovoří hlavně v okolíhlavního města. Příručka by měla posloužit těm, kteří se krátkodobě jako turisté nebo i na delší dobu pracovně ocitnou v Súdánu. Proto se v první části vyskytují výrazy potřebné v běžných situacích. Druhá část souvisí s různými pracovními obory, jako je například strojírenství, opravárenství, textilní průmysl, atd. Závěrem jsou o Súdánu ve zkratce údaje zeměpisné a historické. Veškeré texty jsou v transkripci do latinky, na konci je pouze tabulka arabské abecedy.

Chcete si přečíst knihu?Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charif Bahbouh,. Číst Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY