Vlk!: Grimm City 1

Vlk!: Grimm City 1 - Jakub Ćwiek | Replicamaglie.com

...Vlk! Grimm City 1 Ćwiek Jakub. Město Grimm - ponurá, oblaky mastné černoty zahalená metropole je místem, kde je spravedlnost stejně vzácná, jako bezmračná obloha ... "Grimm" Tarantella (TV Episode 2012) - IMDb ... . Vystavěná na těle obra, živená jeho smolnatou krví a úlomky uhelného srdce dlouho žila v dávno ustanoveném řádu. Vlk! - Grimm City 1 - Jakub Ćwiek. Město Grimm - ponurá, oblaky mastné černoty zahalená metropole je místem, kde je spravedlnost stejně vzácná, jako... Vlk!: Grimm City 1 Vlk!: Grimm City 1. 1. - 15. 2. 2020 / Město Grimm - ponurá, oblaky mastné černoty zahalená metropole je místem, kde je spravedlnost stejně vz ... Vlk! / Grimm City (1) --- LEGIE - databáze knih Fantasy a ... ... ... Vlk!: Grimm City 1 Vlk!: Grimm City 1. 1. - 15. 2. 2020 / Město Grimm - ponurá, oblaky mastné černoty zahalená metropole je místem, kde je spravedlnost stejně vzácná, jako bezmračná obloha. Vystavěná na těle obra, živená jeho smolnatou krví a úlomky uhelného srdce dlouho žila v dávno ustanoveném řádu. ... Kniha: ...

INFORMACE

AUTOR
Jakub Ćwiek
DIMENZE
11,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlk!: Grimm City 1.pdf

POPIS

Město Grimm – ponurá, oblaky mastné černoty zahalená metropole je místem, kde je spravedlnost stejně vzácná, jako bezmračná obloha. Vystavěná na těle obra, živená jeho smolnatou krví a úlomky uhelného srdce dlouho žila v dávno ustanoveném řádu. Až doteď. Na zločineckou scénu právě nekompromisně vstupuje Nový hráč, a policejní důstojník Wolf je brutálně zavražděn ve vlastním bytě. Mají tato fakta spojitost? A červený plášť s kapucí, viděný u hlavní podezřelé z vraždy, činí z případu zločin s náboženským pozadím? Ćwiek vytvořil vlastní svět, vycházející z pohádek bratří Grimmů. Město Grimm je postaveno na mrtvém těle obra shozeného z oblak „nějakými bratry Grimmovými“ a je poháněno jeho krví, která se těží jako u nás ropa. Město je ponuré, špinavé, připomíná americká města 30. let, prosáklé zločinem. Bibli zde nahradily Pohádky, bohem je Vypravěč (Andersen je považován za apokryfního autora) a Obchodník je Ďáblem. Život každého člověka je příběh, který má smysl, jen pokud je uzavřen a vyprávěn. Jakub Ćwiek nám nabízí hořkou, brutální noirovou detektivku v nezvyklém světě inspirovaném americkým zločineckým podsvětím dvacátých a třicátých let.Ve městě, kterému vládne strach a... příběh.

Chcete si přečíst knihu?Vlk!: Grimm City 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Ćwiek. Číst Vlk!: Grimm City 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY