Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz | Replicamaglie.com

...e ... Dostupnost: 3 ... Srovnání cen Jak na zdravé zuby Bioléčba zubů - Nischwitz Dominik ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - 9788024263489 od Esence ... . Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 260 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Zdá se vám to možná divné, ale skutečně to funguje! Tenhle trik používala i Jacqueline Kennedy. Nemusíte zrovna spálený toast jíst, ale potřete jím zuby a nechte ho tam po dobu několika minut. Je to osvědčený a účinný způsob, jak se zbavit žlutých skvrn na zubech. Nezapomeňte si pak ale zuby důkladně vyčistit! Zuby jsme dlouho považovali jen za nástr ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Knihkupectví Luxor ... . Nezapomeňte si pak ale zuby důkladně vyčistit! Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a být fit, neměl by zanedbávat péči o ústní dutinu. Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulárn... Jak na zdravé zuby, Brno. 190 likes · 1 talking about this. OObrush - zubní kartáček nové generace. Konečně správná metoda čištění zubů....

INFORMACE

AUTOR
Dominik Nischwitz
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů.pdf

POPIS

Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a být fit, neměl by zanedbávat péči o ústní dutinu. Mnohá opatření z praxe zubního lékařství se znovu prověřují. Čištění zubů už totiž dávno není nejlepší ochrana před kazy a u každého kazu se nemusí hned vrtat. U jiných problémů by se ale mělo jednat: Odstraněné zuby moudrosti často ještě po mnoha letech způsobují nepozorovatelně potíže a ošetření zubního kořene by se mělo přinejmenším velmi podrobně prodiskutovat. V této knize se dozvíte, nač je třeba dbát, když se odstraňují amalgamové plomby, a proč by kovy měly ze zubního lékařství úplně vymizet. Biologické zubní lékařství představuje revoluci v akademické medicíně. Podle zásady „Ústa jsou zrcadlem zdraví“ se podrobně zaměřuje na základní principy nervového a imunitního systému a na biochemii, přičemž navozuje souvislosti mezi onemocněním ústní dutiny a v současnosti velmi rozšířenými chronickými nemocemi v ostatních částech těla. Ústa se tedy už nenahlížejí a neošetřují izolovaně, nýbrž jako hlavní oblast pro celkové zdraví člověka. Knihu doplňují stravovací doporučení, tipy na péči a udržování zdravých zubů a důležité odkazy pro návštěvu u zubního lékaře.

Chcete si přečíst knihu?Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Nischwitz. Číst Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY