Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet

Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet - Žofia Sard | Replicamaglie.com

...86954059. KDY DOSTANETE ? › Spiral energy ... Ezoterika | Vydavatel.sk ... . Kouzlení a čarování pozvolna vstoupilo do našich životů a nejedna moderní žena i nejeden úspěšný muž... kniha Terezy Krekulové je věnována jak Nachmanovým příběhům, tak jeho kázáním; obě tyto formy sloužily jako roucha pro nejhlubší mystické poznání… Recenze: Ne - Ukázka: Ano - Vaše názory: 0 Cena: 307.00 Kč, Vyšlo: 31.01.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno. S ... Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet ... .01.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno. SE 031 - Zlé kartičky-otevřte Pandořinu skříňku ... Vyberte si najpredávanejšie tituly z vydavateľstva Spiral energy. Tisícky lacných titulov na sklade okamžite k odoslaniu. Nakupujte na knihyprekazdeho.sk! Jak naše vědomí tvoří realitu. Realita může přijmout jakoukoliv formu, kterou si budeme přát, jakmile to zapříčiní tvůrčí duch. Kauzálním tréninkem se naučíme rozvíjet tohoto tvůrčího ducha: změnou cítění,, změnou prožívání, změnou identifikace. Z oběti se ... kniha Terezy Krekulové je věnována jak Nachmanovým příběhům, tak jeho kázáním; obě tyto formy sloužily jako roucha pro nejhlubší mystické poznání… Recenze: Ne - Ukázka: Ano - Vaše názory: 0 Cena: 307.00 Kč, Vyšlo: 31.01.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno. SE 031 - Zlé kartičky-otevřte Pandořinu skříňku ......

INFORMACE

AUTOR
Žofia Sard
DIMENZE
11,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet.pdf

POPIS

Poznejte temnější půlku sebe sama a staňte se celistvou osobností. V průběhu života se učíme některá svá přání potlačovat. Tato přání se později vyvíjí v tzv. špatné či přesněji nežádoucí vlastnosti. Původně na nich nic zlého nebylo, ale tím, že jsme je zavrhli a zatlačili do nevědomí, se staly našimi démony. Psychologicky řečeno: naším stínem. Chceme-li žít dynamicky a mít pocit naplnění, střetáváme se stínem, jdeme mu vstříc a snažíme se jeho prvky přijmout do sebe, tedy si je uvědomit. Stín v sobě skrývá mnoho sil, které jsou v nevědomí obtížně nedosažitelné. Stínové vlastnosti, jejich pochopení a případné přetvoření, jsou čímsi jako duchovní stravou bohatou na výživu. Konfrontace se stínem je vždycky konfrontací ustálených hodnot s hodnotami odlišnými, které jsme doposud nebyli schopni přijmout. Jde tedy o obtížné životní situace, o takové, kterým bychom se v zájmu pohodlí radši vyhnuli, neboť se cítíme ohroženi. S přijetím stínu se vyvíjí naše já, stáváme se úplnějšími a lepšími.

Chcete si přečíst knihu?Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Žofia Sard. Číst Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY