Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky

Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky - Marie Jílková (ed.), | Replicamaglie.com

.... autor neuveden. Info: ... 978-80-7560-262-6 ... Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky ... ... . Hodnocení: 0 hodnocení Jak se u nás podvádělo - za monarchie i za republiky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky Jílková Marie, Macková Marie, Valová Elišška (eds.). Podvod je delikt, jehož definice existovala ve všech moderních právních systémech a zůstává určený až do dnešní doby. Kniha: Jak se u nás podvádělo: za monarc ... PDF Pardubicke bienale ve znameni podvodii. za monarchie a ... ... . Kniha: Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky - Marie Jílková; Marie Macková; Elišška Valová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky. Marie Jílková, Marie Macková, Elišška Valová. Univerzita Pardubice , 2019 Jak se u nás podvádělo za monarchie i za republiky X. bienále - mezioborová konference Kutná Hora: 26. - 27. dubna 2018. PROGRAM KE STAŽENÍ ZDE. 26. dubna 2018 10.00 - 10.30: prezentace 10.30 - 11.00: zahájení konference. jednání v plénu jednání vede: 11.00 - 11.20: PhDr. Jana Vojtíšková, Ph.D.: Praktiky městských ... Pardubické bienále ve znamení podvodů za monarchie a republiky 26.4.2018 Pardubický deník str. 3 Pardubicko a okolí (pro) Univerzita Pardubice Pardubice/Kutná Hora - Jak se u nás podvádělo za monarchie a republiky - to má v podtitulu desáté Jak se u nás podvádělo za monarchie i za republiky Podvod je delikt, jehož definice existovala ve všech moderních právních systémech a zůstává určený až do dnešní doby. Kromě toho jde o jednání, které je vnímáno a také diskutováno v širokém obecně společenském, ne jenom striktně právním vymezení. Jak se u nás podvádělo: Za monarchie i za repuliky; Jak se u nás podvádělo: Za monarchie i za repuliky JÍLKOVÁ MARIE, MACKOVÁ MARIE, VALOVÁ ELIŠKA (EDS.) Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 542 K ... Akademie věd České republiky Středisko společných činnost ... Jak se u nás podvádělo za monarchie i za republiky Vložil/a: J. Kepartová • Kategorie: Pozvánky • 09. 02. 2018. Srdečně Vás zveme na X. bienále - mezioborovou konferenci na téma. Jak se u nás podvádělo za monarchie i za republiky. Kde: Kutná Hora. Kdy: 26. - 27. dubna 2018. Program zde: Jak se u nás podvádělo. Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky ... Jak se u nás ...

INFORMACE

AUTOR
Marie Jílková (ed.),
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky.pdf

POPIS

Podvod je delikt, jehož definice existovala ve všech moderních právních systémech a zůstává určený až do dnešní doby. Kromě toho jde o jednání, které je vnímáno a také diskutováno v širokém obecně společenském, ne jenom striktně právním vymezení. Každá doba však podvodné jednání zpracovává svým způsobem, brání se mu prostředky sobě vlastními, vymezuje se proti němu podle aktuálních zvyklostí, případně jeho určitou variantu toleruje, resp. dokonce v jistém smyslu akceptuje, v krajní poloze výjimečně i oceňuje. Nad tím vším se zamýšleli autoři kolektivní monografie zachycující problematiku v časovém rozpětí od 16. až po 20. století především na území českých zemí, ovšem v širokých souvislostech nejenom geografických.

Chcete si přečíst knihu?Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Jílková (ed.),. Číst Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY