Matemág: Jazyk matemagie

Matemág: Jazyk matemagie - Martin Hak, | Replicamaglie.com

... rozvoj a šíření Hejného metody přímo, využijte službu Darujme ... Matematika a logika | Knihy.ABZ.cz ... .cz. Matemág - jazyk matemagie (příběhový sešit pro děti 5-6 let) 229.00 Kč ... www.matemag.cz. (jazyk matemagie) Další popis zobrazit. Matematika není jenom o počítání. Naučme děti matematickému myšlení - pomocí matematických rébusů a hlavolamů, které jsou provázané přitažlivým příběhem, který ukazuje důležitost a význam komunikace. Pracovní sešit Matemág je připraven dle Hejného metody. Matemág ... Matemág | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Pracovní sešit Matemág je připraven dle Hejného metody. Matemág: Jazyk matemagie Martin Hak, Štěpán Ročák, Petr Zavadil Matemág - Jazyk matemagie pro děti od 5 let - Zavadil Petr, Hák Martin, Ročák Štěpán. Hravý rozvoj matematických dovedností! Matematika není jenom o... Matemág - Jazyk matemagie. Pracovní sešit k pochopení principů matematiky. Založeno na Hejného metodě. Kupte knihu Matemág od Petr Zavadil, Martin Hak, Štěpán Ročák, Jakub Mareš (ilustrátor) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jazyk matemagie. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Matemág? Matematika není jenom o počítání. Naučme děti matematickému myšlení - pomocí matematických rébusů a hlavolamů, které jsou provázané přitažlivým příběhem, který ukazuje důležitost a význam komunikace. Pracovní sešit Matemág ... Jazyk matemagie. HAK Martin, ROČÁK Štěpán, ZAVADIL Petr. Info: Edika, 2020 (1.) - brož., 32 str. Ilustr. J. Mareš EAN: 9788026615002 ISBN: 978-80-266-1500-2 Matemág - Jazyk matemagie. ... BetterbrandOficiální distributor hraček a vzdělávacích pomůcek. Prosím, použijte minimálně 3 znaky! Matemág - Jazyk matemagie. Skladem Značka: Edika. Pracovní sešit k pochopení principů matematiky. Založeno na Hejného metodě. 229 Kč Doporučeno učiteli Kód: 13001056002. 5 za cenu 4 - Oslíčku...

INFORMACE

AUTOR
Martin Hak,
DIMENZE
8,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Matemág: Jazyk matemagie.pdf

POPIS

Víme, že matematika může děti bavit. Je tomu tak, když ji používají jako nástroj pro dosahování vlastních cílů a výzev. Pokud zdolají překážky a dosáhnou svých cílů, zažívají zaslouženou radost z poznávání. Matematika nemusí být totiž jenom o počítání. Sešit, který máte před sebou, pomáhá s pochopením základních matematických konceptů a rozvíjí představivost. Je určen dětem předškolního a mladšího školního věku a jejich rodičům. Pokud máte zájem o to, aby se vaše dítě nejen bavilo, ale také rozvíjelo své vyjadřovací schopnosti a matematické dovednosti, pojďte strávit společně s dětmi příjemné chvilky plné zábavy nad tímto příběhovým sešitem. S hlavními hrdiny tak začnete pronikat do tajemství matemagie! Užijte si to! Příběh Jakuba a Terky navazuje na úspěšnou stejnojmennou digitální hru Matemág, ve které objevuje matematiku každé desáté české dítě ve věku 6-9 let každý rok. Didakticky sešit vychází z principů Hejného metody. Příjemné chvíle s dětmi přeje učitel Štěpán, vypravěč Martin, kreslíř Jakub a tvůrci vzdělávacích her Tomáš a Petr.

Chcete si přečíst knihu?Matemág: Jazyk matemagie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Hak,. Číst Matemág: Jazyk matemagie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY