Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část

Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část - Iva Otradovcová, | Replicamaglie.com

...etřovatelské postupy v péči o nemocné II - Speciální část ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II - Speciální část ... . Autor: Renata Vytejčková. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › SOŠ - Zdravověda; Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-247-3420-. EAN: 9788024734200. Objednací kód: NA224493 Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II. ... Speciální část. OTRADOVCOVÁ Iva, SEDLÁŘOVÁ Petra, VYTEJČKOVÁ Renata, WIRTHOVÁ Vlasta. Info: Grada Publishing, 2013 (1.) - brož., 288 str. ... Recenze ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II : speciální část ... . Info: Grada Publishing, 2013 (1.) - brož., 288 str. ... Recenze produktu Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II. Ošetřovatelské postupy II. Předmět není vypsán Nerozvrhuje se. Kód ... dokumentace a péče o pacienta v domácí péči. Opakování a procvičování praktických úkonů. 9. týden Thanatologie. Kurativní léčba. Paliativní péče a její formy. Opakování a procvičování praktických úkonů. Ošetřovatelská postupy v péči o nemocné má celkem tři díly.Tato učebnice je především pro studenty ošetřovatelství, ale také pro studenty nelekařských oborů, kteří si musí projit praxi na lůžkových oddělních.Knížky jsou rozdělené na jednotlivé kapitoly. Kniha: Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II (Renata Vytejčková a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Předmět Ošetřovatelské postupy (BSOP021) Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu BSOP021 - Ošetřovatelské postupy, Lékařská fakulta, Masarykova univerzita (MU). Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II - Speciální část - Renata Vytejčková, Vydavateľ: Grada, Väzba: Paperback, Počet strán: 288, Rok vydania: 2013...

INFORMACE

AUTOR
Iva Otradovcová,
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část.pdf

POPIS

Moderní učebnice ošetřovatelských postupů pro studenty oboru ošetřovatelství a všeobecného lékařství je koncipována podle stěžejních požadavků předmětu ošetřovatelství. Po jejím prostudování získají studenti všechny potřebné znalosti a informace, které jim tak pomohou úspěšně absolvovat tento předmět. Druhý díl zpracovává problematiku péče o nemocné se zaměřením na následující okruhy: sledování fyziologických funkcí, péče o dýchací cesty a dýchání, vyprazdňování a inkontinence, ošetřování nemocného se stomií, enterální výživa, odběry biologického materiálu a péče o umírajícího člověka a péče o tělo zemřelého. Problematika je předkládána srozumitelnou, názornou a poutavou formou - kapitoly jsou doplněny bohatým obrazovým materiálem, kazuistikami, zajímavostmi i odkazy na další literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Otradovcová,. Číst Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II: Speciální část Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY