Věčná vášeň

Věčná vášeň - Audrey Carlanová | Replicamaglie.com

...y Carlanová) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě ... Věčná vášeň - Audrey Carlanová | Knihy.ABZ.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Věčná vášeň Od autorky série Calendar Girl. Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tí ... Audrey Carlanová - Věčná vášeň - YouTube ... . Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tím alespoň trochu vynahradí jejich ztrátu. Ve svých čtyřiadvaceti ... Věčná vášeň Carlanová Audrey. Koupit knihu. O knize: Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim tím alespoň trochu vynahradí ztrátu rodičů. Ve svých ... Věčná vášeň - Carlanová, Audrey ; Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i ... Knihy spisovatele Audrey Carlan v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz 0 hodnocení Věčná vášeň 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim ... Věčná vášeň Carlanová Audrey. Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim tím alespoň trochu vynahradí ztrátu rodičů. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Audrey Carlanová. Americká spisovatelka Audrey Carlanová píše erotické romány pro ženy a proslula především sérií Calendar girl, která se držela na předních příčkách žebříčku New York Times. Její nejnovější kniha v českém překladu Věčná vášeň (2020) pojednává o mladé lektorce jógy, který se stará o své mladší sourozence, neboť přišly o rodiče. Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim tím alespoň trochu vynahradí ztrátu rodičů. Ve svých… Zmrzlina - věčná vášeň. O pořadu. Úvodní stránka. Diskuse. Napište nám. ... Zmrzlina je nejen jídlo, pochutina a pochoutka, ale i rozmar a vášeň. A proto existují lidé, kteří zmrzlině zasvětili svůj život: celé rodiny jejích výrobců, bohatí dědici, odborníci a znalci, dokonce i sběratelé. ......

INFORMACE

AUTOR
Audrey Carlanová
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Věčná vášeň.pdf

POPIS

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim tím alespoň trochu vynahradí ztrátu rodičů. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… A už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. Baseballista Trent Fox je jedním z nejlepších pálkařů na světě. Nedávné zranění ho ale přivádí do Lotosu, centra jógy, kde poznává okouzlující Genevieve – hnědookou útlou blondýnku, kterou okamžitě zatouží políbit. Domluví si s Genevieve soukromé hodiny a velmi rychle se přesvědčí o tom, jak dokáže být jóga smyslná… Od autorky série Calendar Girl.

Chcete si přečíst knihu?Věčná vášeň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Audrey Carlanová. Číst Věčná vášeň Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY