Malé ženy

Malé ženy - Louisa May Alcottová | Replicamaglie.com

... Americe, kde si získaly status rodinné klasiky a věčného bestselleru ... Malé ženy - program a vstupenky online | Kino Lumière ... . Malé ženy přinášíme českých čtenářům v kompletní nezkrácené podobě včetně druhého dílu, jenž sleduje další osudy sester Marchových. Title: Malé ženy: Malé ženy - Louisa May Alcott epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 12:20:00 AM Online Malé ženy. Jo, Meg, Amy a Beth sú štyri dospievajúce sestry, ktoré snáď ani nemôžu byť viac odlišné. Po tom, čo ich otec zahynul vo vojne, žijú už len s matkou a napriek ... Film: MALÉ ŽENY ... . Po tom, čo ich otec zahynul vo vojne, žijú už len s matkou a napriek tomu, že ich život je ťažký, tieto „malé ženy" nestrácajú nádej ani chuť žiť najlepšie, ako vedia, no hlavne - po svojom. Hledáte Malé ženy od Louisa May Alcottová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Malé ženy čerpají z klasického románu a díla Louisy May Alcottové, v podání Gerwigové se oblíbený příběh sester Marchových - čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého - stává nadčasovým a velice aktuálním. Malé ženy celý film online zdarma. Autorka a režisérka Greta Gerwigová (Lady Bird) vytvořila Malé ženy, které čerpají z klasického románu a díla Louisy May Alcottové, a zároveň se v autorčině alter egu Jo Marchové odráží její fiktivní život. Malé ženy som po prvýkrát čítala dávnejšie, ale dodnes si živo pamätám, ako veľmi sa mi už po malej chvíľke páčili. Ich úvodná veta "Vianoce bez darčekov, nie sú Vianoce" ma vždy prinúti usmiať sa, pretože ihneď si spomínam na všetky krásne momenty, ktoré príbeh obnáša. Malé ženy (v anglickém originále Little Women) je americký film z roku 2019 o dospívání, který napsala a natočila Greta Gerwig. Jedná se o sedmou filmovou adaptaci stejnojmenného románu od Louisy May Alcott z roku 1868. Hlavní role ztvárnili Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh, Eliza Scanlen, Laura Dern, Timothée Chalamet, Tracy Letts, Bob Odenkirk, James Norton, Louis ... Jo, Meg, Amy a Beth sú štyri dospievajúce sestry, ktoré snáď ani nemôžu byť viac odlišné. Ich otec bojuje vo vojne, preto žijú len s matkou a napriek tomu, že ich život je ťažký, tieto „malé ženy" nestrácajú nádej ani chuť žiť najlepšie, ako vedia, no hlavne - po svojom. Malé ženy je drama z roku 2019, spadající do ž...

INFORMACE

AUTOR
Louisa May Alcottová
DIMENZE
8,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé ženy.pdf

POPIS

Dnes už vpravdě klasický román, který by neměl chybět v žádné knihovně. Čtou jej jedním dechem dcery, maminky i babičky a každá generace v něm najde to své. Příběh čtyř sester je zasazený do doby občanské války v Americe v letech 1861-1865, kde bojuje i jejich tatínek. Dívky se strachují o jeho život, čelí velké chudobě a nemocem a přitom prožívají každodenní starosti i radosti, jak se sluší na mladé slečny v jejich věku. Tuhle knihu by měla číst každá rodina, je plná bezpodmínečné lásky ke svým bližním a ukazuje, jak důležité jsou hodnoty, které tak zoufale potřebujeme v každé době:přátelství, láska, odpuštění, soucit, život v pravdě. Doba, ve které žijeme, ovlivňuje náš život více, než by se mohlo zdát. Přečtěte si, jak jejím výzvám čelí naše čtyři hrdinky. Bestseller o romantické Meg, nezkrotné Jo, nenápadné Beth a rozmazlené Amy si můžete přečíst ve verzi ze 70. let, přeložené a převyprávěné Jindřiškou Smetanovou.

Chcete si přečíst knihu?Malé ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louisa May Alcottová. Číst Malé ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY