Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím

Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím - Marion Woodmanová | Replicamaglie.com

...m Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla ... kniha Obezita | Srovnanicen.cz ... . Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam ... Sova byla pekařova dcera. Kdo napsal knihu Sova byla pekařova dcera? Autorem je Marion Woodman. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím. ... Marion Woodmanová nabízí důkaz, že ob ... Sova byla pekařova dcera - Marion Woodmanová ... . ... Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím. ... Marion Woodmanová nabízí důkaz, že obezita a anorexie jsou dva krajní fyzické symptomy obecného potlačení ženské ... Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím. Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné ... Sova byla pekařova dcera. Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím - Marion Woodmanová . Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do ...

INFORMACE

AUTOR
Marion Woodmanová
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím.pdf

POPIS

Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné symptomy. Autorka se vyjadřuje ke dvěma otázkám: Proč jedna žena ztloustne, zatímco jiná zůstane hubená? Co symbolizuje tloušťka?... Mnohé ženy, jejichž příběhy autorka vypráví, jsou velmi tvůrčí a mají umělecké sklony, takže jednotlivé kazuistiky obsahují pozoruhodně jasné a bohaté vyjádření jejich zkušeností a snů. Prostřednictvím složitých, citlivě zpracovaných případů a analýz s pevným ukotvením v lékařském bádání nabízí autorka Marion Woodmanová důkaz, že obezita a anorexie jsou dva krajní fyzické symptomy obecného potlačení ženské přirozenosti v naší kultuře.

Chcete si přečíst knihu?Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marion Woodmanová. Číst Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY