Legendy západu - desková hra

Legendy západu - desková hra - - | Replicamaglie.com

...áči nakupují vybavení, plní ... Hra je de facto sandbox z divokého západu, je na hráčích jak budou hrát, hra jen předkládá možnosti, jediné k čemu hráče motivuje je, aby se stali buď desperádem nebo marshalem, s tím, že příslušnost ke straně zákona nebo mimo zákon lze ve hře i změnit ... MINDOK ... . Legendy Západu je hra, v níž se 2-6 hráčů ujímá rolí slavných historických postav z Divokého západu. Budete se snažit proslavit se mnoha různými způsoby: udržováním zákona a pořádku, honáctvím dobytka, hledáním zlata, chytáním zločinců, ale i pitkami, karbanem, okrádáním pocestných, bankovními loupežemi ... Chtěli jste být jako malí kovboji? Chtěli jste se nechat pohltit zlatou hore ... Desková hra Legendy Západu | Tabletop.cz ... . Budete se snažit proslavit se mnoha různými způsoby: udržováním zákona a pořádku, honáctvím dobytka, hledáním zlata, chytáním zločinců, ale i pitkami, karbanem, okrádáním pocestných, bankovními loupežemi ... Chtěli jste být jako malí kovboji? Chtěli jste se nechat pohltit zlatou horečkou a vydat se zkusit štěstí na Divoký západ? Jste mistři pokeru a kabaretních radovánek? Je vaší ... Legendy Západu jsou parádní zážitkovou strategickou hrou s westernovou tematikou. ... hra končí. Hra obsahuje: 1 hrací plán; ... Merchants & Marauders je nádherně zpracovaná a svým způsobem velmi ojedinělá desková hra, ve které se stanete námořníky v karibských vodách přímo ve zlatých časech pirátství. ... Hra Legendy Západu nabízí docela jiný zážitek, pokud hrajete za kladného, záporného, ale i neutrálního kovboje. Můžete hrát hazard přímo ve hře, soustředit se na hnaní dobytka a těžbu zlatých valounů, nebo sem tam vykrást banku a prachy pak rozfofrovat v kabaretu. Obsah balení: 1 hrací plán; 6 desek hráčů; 13 figurek Hra Legendy Západu nabízí docela jiný zážitek, pokud hrajete za kladného, záporného, ale i neutrálního kovboje. Můžete hrát hazard přímo ve hře, soustředit se na hnaní dobytka a těžbu zlatých valounů, nebo sem tam vykrást banku a prachy pak rozfofrovat v kabaretu. Mindok akce Legendy Západu Na křídlech. Odesíláme ihned...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy západu - desková hra.pdf

POPIS

Legendy Západu jsou sandboxovou hrou, ve které se hráči ujmou rolí klaďasů či padouchů amerického Divokého Západu.Legendy Západu jsou sandboxovou hrou, ve které se hráči ujmou rolí klaďasů či padouchů amerického Divokého Západu. Každý hráč si vezme jednu hráčskou desku, označovací kostičky, válečky a prstence ve zvolené barvě a na pole 0 na stupnici zranění položí žeton zranění. Dále si vezme dvě karty postav, z nichž si jednu zvolí a druhou vrátí do krabice. Poté si vybere vhodnou figurku, označí ji svým prstencem a postaví ji do startovní lokace, která je uvedena na kartě postavy. Dále si dle karty postavy vezme příslušné karty vybavení a uvedený počet pokerových karet a své označovací kostičky umístí na příslušná pole stupnice bodů psanců nebo strážců zákona. Nakonec položí jednu svou označovací kostičku na počitadlo bodů věhlasu. Na závěr přípravy postavte ještě do neobsazených skrýších po jedné figurce bandity. Hráč s nejvíce body psanců začíná hru.

Chcete si přečíst knihu?Legendy západu - desková hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Legendy západu - desková hra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY