Duše jako ještěrka

Duše jako ještěrka - Alena Vachtová | Replicamaglie.com

...žky i detská literatúra. Zĺavy až 50% ... Duše jako ještěrka - Alena Vachtová - za 9,02 € | Vydavatel.sk ... . Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Alena Vachtová. Ohniště. 33 likes. Představuji zde svoji básnickou sbírku, kterou bych rád vydal a zkouším shromáždit peníze na Startovači. Kdo bude sledovat, doví se i další zajímavosti a okolnosti. Pavel Kukal Duše jako ještěrka Autor: Vachtová Alena. Prožít půl života postavy této knihy je snem mnoha žen. Vtipná, chytrá, pracovně úspěšná ... Duše jako ještěrka - Blog iDNES.cz ... . Vtipná, chytrá, pracovně úspěšná žena s vlastním domem v Anglii obletovaná atraktivními muži… Ale lidé se mění. A málokdy k lepšímu. Což platí dvojnásob o mužích procházejících životem hrdinky příběhu. Premiéra na CS filmu ve čtvrtek 16. března ve 20 hodin. skladem. 258 Kč 232 Kč. Prožít půl života postavy této knihy je snem mnoha žen. Vtipná, chytrá, pracovně úspěšná žena s... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog nakladatelství > A > ArtPorte. Duše jako ještěrka autor: Vachtová Alena Mystický léčitel: Šťáva z řapíkatého celeru autor: William Anthony Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena autor: Hamplová Lidmila, kol. Navigace předchozí slovo: » moniérka následující slovo: » moniliáza, moniliasa slovo ......

INFORMACE

AUTOR
Alena Vachtová
DIMENZE
11,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Duše jako ještěrka.pdf

POPIS

Prožít půl života postavy této knihy je snem mnoha žen. Vtipná, chytrá, pracovně úspěšná žena s vlastním domem v Anglii obletovaná atraktivními muži… Ale lidé se mění. A málokdy k lepšímu. Což platí dvojnásob o mužích procházejících životem hrdinky příběhu. A pokud chce moderní, svobodomyslná a emancipovaná žena kráčet po boku kvalitního partnera, jenž jí nebude po čase koulí u nohy ani se nezmění ze životní opory v domácího diktátora, rozhodně to nemá jednoduché. Navíc když ne vždy jsou její láska, vášeň a entuziasmus opětovány tak, jak by si zasloužila. Hledání je jí osudem a motto „nikdy to nevzdat“ životním krédem. Neobyčejně dobře napsaný milostný memoáromán s neskrývaně autobiografickými prvky, odehrávající se v Británii, Španělsku, Francii i Čechách, z pera české autorky žijící již léta v Anglii, vás strhne svým příběhem, historkami, popisy, luxusními prostředími, vtipem, romantikou – i vášnivou láskou k pozoruhodným mužům, ale hlavně k životu, v němž nikdy není pozdě najít toho pravého.

Chcete si přečíst knihu?Duše jako ještěrka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Vachtová. Číst Duše jako ještěrka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY