Medicína doby kamenné: Neuvěřitelné operqce pravěku

Medicína doby kamenné: Neuvěřitelné operqce pravěku - Hartwig Hausdorf | Replicamaglie.com

...nternetových obchodů, hodnocení a recenze Medicína doby kamenné ... Historie.cs: Pravěk v nás — Česká televize ... . Medicína doby kamenné od 204 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Medicína doby kamenné: Neuvěřitelné operace pravěku Hartwig Hausdorf Nakladatel: Pragma 2020 Neuvěřitelné operace pravěku. HAUSDORF Hartwig. Info: Pragma, 2020 (1.) - váz., 168 str. EAN: 9788024263151 ISBN: 978-80-242-6315-1 Internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre. M ... Medicína doby kamenné | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre. Medicína doby kamenné Neuvěřitelné operqce pravěku Hartwig Hausdorf / Pragma (2020) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 233 Kč. běžná cena: 259 Kč ... Medicína doby kamenné [E-kniha] Neuvěřitelné operace pravěku Hartwig Hausdorf / Pragma (2020) Ihned K dispozici pro okamžité stažení ... Medicína doby kamenné - Hartwig Hausdorf . Na svůj dnešní pokrok v lékařských vědách jsme hrdí. Existuje však bezpočet svědectví prehistorického léčebného umění, jež se při srovnání s naší dobou rozhodně nemusí stydět. Například ve starém Egyp ... Medicína doby kamenné. Neuvěřitelné operace pravěku ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Medicína doby kamenné. Neuvěřitelné operace pravěku - Záhady. Autor: Hartwig Hausdorf Vydavateľstvo: Pragma 2020 EAN: 9788024263151. Na svůj dnešní pokrok v lékařských vědách jsme hrdí. čítať viac Medicína doby kamenné. Na svůj dnešní pokrok v lékařských vědách jsme hrdí. Existuje však bezpočet svědectví prehistorického léčebného umění, jež se při srovnání s naší dobou rozhodně nemusí stydět. Erich von Däniken: Pozdravy z doby kamenné . V tomto vrcholném díle představuje proslulý autor svůj jedinečný archiv a nabízí čtenářům 195 fotodokumentů o aktivitách mimozemských návštěvníků, kte...

INFORMACE

AUTOR
Hartwig Hausdorf
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Medicína doby kamenné: Neuvěřitelné operqce pravěku.pdf

POPIS

Na svůj dnešní pokrok v lékařských vědách jsme hrdí. Existuje však bezpočet svědectví prehistorického léčebného umění, jež se při srovnání s naší dobou rozhodně nemusí stydět. Například ve starém Egyptě existovaly rituály, z nichž se vyklubaly zákroky moderní urgentní medicíny. A něco podobného ovládali i původní obyvatelé Kanárských ostrovů. Na lebkách z doby kamenné jsou patrné vývrty, jaké se dnes používají k nasazení elektrod mozkového stimulátoru, a u několika exemplářů dokonce i stopy perfektně zahojených transplantátů. Odkud však pochází toto revoluční vědění, jež bylo aplikováno už v šerém dávnověku?

Chcete si přečíst knihu?Medicína doby kamenné: Neuvěřitelné operqce pravěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hartwig Hausdorf. Číst Medicína doby kamenné: Neuvěřitelné operqce pravěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY