Úniková hra

Úniková hra - Megan Goldinová | Replicamaglie.com

...o dospělé i děti. Největší úniková místnost v České republice ... Úniková hra Jihlava — Unikneme.cz ... . ... Hra je navržena tak, aby byla dokončena za 120 minut. K dokončení hry je potřeba špetka soustředění, špetka důvtipu, špetka obratnosti, špetka trpělivosti a selský rozum k vyřešení hádanek. Nepotřebujete žádný speciální talent. První venkovní úniková hra v Praze. Nebudete unikat z místnosti, ale budete řešit sérií hádanek a hlavolamů v srdci Prahy. Užijte si den plný zábavy. Únikové hry v Plzni. Zábava pro přá ... Úniková hra / Escape Room (2019) | ČSFD.cz ... . Užijte si den plný zábavy. Únikové hry v Plzni. Zábava pro přátele, teambuilding nebo jako dárek. Únikové hry ve dvou úrovních. Chernobyl záchranná mise nebo dozimetrická věž. Úniková hra je v první řadě zábava. Navíc vám procvičí logické uvažování, týmovou spolupráci a nechybí u ní napětí a adrenalin. Ideální je pro 3 až 6 hráčů, ale jde to i ve dvojici. Úniková hra Psychiatrická léčebna: příběh Řezníka . 4,8 / 5 Escape Master, Praha - Nusle. 5 osob . Můžete využít do 30. 6. 2020 . 1 199 K ... Naše úniková hra Pevnost otce Fury znovu otevírá! 🗝️🗝️🗝️ Počty termínů na den jsme zkrátili, abychom mohli po každé hře místnost pečlivě vydezinfikovat. Vracíte se v čase zpět na konec 19. století. Jste zajati v pevnosti, která slouží jako věznice. Hra je určena opravdu pro každého. Stanoven není ani minimální, ani maximální věk, ctíme rovnost pohlaví i vyznání. Hra není přehnaně fyzicky náročná ani tě nečekají žádná strašidla a lekačky:-) Hra je především o důvtipu a spolupráci, které nejsou omezeny věkem :-). Nové únikové hry v Plzni a Liberci - Paleontolog a Útěk z ponorky Quest Games je nové centrum únikových her v Brně. Naleznete zde jak úspěšné zavedené hry, tak i čerstvé novinky s originálními nápady a rébusy. O vaší zábavu se postará mladý sympatický kolektiv, který se bude snažit vyhovět vašim požadavkům. Jsme největší úniková hra v západních Čechách, která je umístěna v jedinečných autentických prostorech. Na ploše každé hry okolo 300 m² zažijete něco, o čem budete mluvit ještě dlouhé týdny. 1.7.2016 vznikla první hra "PĚSTÍRNA" a těší se vaší veliké oblibě a moc všem děkujeme za pozitivní ohlasy. Escape Game / Exit Game / Exit Room/ Úniková hra / Úniková místnost. Principem únikové hry je řešit v obvykle 2-4 členném týmu logické hádanky, hledat skryté nápovědy vedoucí k odhalení skrýše předmětu nebo kódu zámku, za nimiž se skrývají další stopy a úkoly vedoucí k postupu ve hře a k jejímu cíli - dostat se ven v časovém limitu. Úniková hra je moderní a zábavná hra pro tým, ve světě známá jako escape game neb...

INFORMACE

AUTOR
Megan Goldinová
DIMENZE
11,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Úniková hra.pdf

POPIS

Vincent, Jules, Sylvie a Sam jsou ambiciózní a úspěšní investiční bankéři, dokonale přizpůsobení životu na Wall Street, kde se hraje hra plná úskoků a zastrašování. Jediné, na čem záleží, jsou peníze, a kdo se chce dostat až na vrchol, musí být ochoten pro to udělat cokoliv. Jednoho dne dostanou všichni čtyři pozvánku na teambuildingovou akci, ze které se vyklube úniková hra. Brzy se ocitají v temném uzavřeném prostoru, ve kterém začnou vyplouvat na povrch temná tajemství. Největší záhada, kterou v téhle hře musí vyřešit? Co se stalo se Sarou Hallovou! Tady veškerá zábava končí. Tohle je boj o přežití.

Chcete si přečíst knihu?Úniková hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Goldinová. Číst Úniková hra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY