M jako máma

M jako máma - Eleanor O´Reilly | Replicamaglie.com

...ní: 2020 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha M jako máma - utajený Autor, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze M jako máma - utajený Autor ... M jako mama eleanor o reilly e kniha levně | Mobilmania zboží ... . M JAKO MÁMA. Seznamte se s Augusttovými: irskou rodinou, která - podobně jako všechny ostatní rodiny - je malinko komplikovaná. Mají se navzájem upřímně rádi, ale každý z nich dává své city najevo docela jinak. Když na rodinu dolehne nešťastná událost, musí se naučit porozumět jeden druhému úplně novým způsobem. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > M jako máma. Akce Skladacky-pu ... M jako máma - Eleanor O'Reilly | Databáze knih ... . Když na rodinu dolehne nešťastná událost, musí se naučit porozumět jeden druhému úplně novým způsobem. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > M jako máma. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! M jako máma. O´REILLY Eleanor. Info: Domino, 2020 (1.) - váz., 368 str. Z angl. přel. J. Šišáková EAN: ... M jako máma Irská rodina Augusttových je malinko komplikovaná. Mají se sice rádi, ale každý své city vyjadřuje úplně jinak. Po nešťastné události se musí naučit jeden druhému rozumět zcela novým způsobem. A to pro ně bude tvrdý oříšek. ... M jako máma. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Popis: M jako máma. Román o rodině, lásce a domluvě ve chvílích, kdy se nedostává slov Seznamte se s Augusttovými: irskou rodinou, která - podobně jako všechny ostatní rodiny - je malinko komplikovaná. Mají se navzájem upřímně rádi, ale každý z nich dává své city najevo docela jinak. Irská rodina Augusttových je malinko komplikovaná. Mají se sice rádi, ale každý své city vyjadřuje úplně jinak. Po nešťastné události se musí naučit jeden druhému rozumět zcela novým způsobem. A to pro ně bude tvrdý oříšek. Situaci ještě zkomplikuje... M jako máma - Eleanor O´Reilly. Román o rodině, lásce a domluvě ve chvílích, kdy se nedostává slov... Irská rodina Augusttových je malinko... Irská rodina Augusttových je malinko komplikovaná. Mají se sice rádi, ale každý své city vyjadřuje úplně jinak. Po nešťastné události se musí naučit jeden druhému rozumět zcela novým způsobem. A to pro ně bude tvrdý oříšek. Situaci ještě zkomplikuje přistěhování babičky Mae-Anne, která je jako ... M jako máma. Irská rodina Augusttových je malinko komplikovaná. Mají se sice rádi, ale každý své city vyjadřuje úplně jinak. Po nešťastné události se musí naučit jeden druhému rozumět zcela novým způsobem. A to pro ně bude tvrdý oříšek. Situaci ještě zkomplikuje ... Jan Cina jako Monserat Caballe - "Hijo De La Luna" | Tvoje tvář má známý ...

INFORMACE

AUTOR
Eleanor O´Reilly
DIMENZE
10,93 MB
NÁZEV SOUBORU
M jako máma.pdf

POPIS

Seznamte se s Augusttovými: irskou rodinou, která – podobně jako všechny ostatní rodiny – je malinko komplikovaná.Mají se navzájem upřímně rádi, ale každý z nich dává své city najevo docela jinak. Když na rodinu dolehne nešťastná událost, musí se naučit porozumět jeden druhému úplně novým způsobem. A v případě Augusttových je to úkol obzvlášť náročný, protože v jejich domácnosti vyřčené není mnohdy to, co vyřčeno být mělo.Všechno se obrátí vzhůru nohama, když se přistěhuje babička Mae-Anne a začne ustanovovat nové pořádky. Je jako neřízená střela, pro ostré výroky nechodí daleko a na žádné cavyky není vůbec stavěná. Přesto – nebo možná právě proto – je to právě ona, kdo se musí pokusit udržet rodinu pohromadě.

Chcete si přečíst knihu?M jako máma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eleanor O´Reilly. Číst M jako máma Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY