Srdcová dáma

Srdcová dáma - Iulian Ciocan | Replicamaglie.com

...ománu moldavského autora Iuliana Ciocana Srdcová dáma, který právě ve výborném překladu Jiřího Našince vydalo nakladatelství dybbuk ... Brutální Jahoda - Srdcová dáma - YouTube ... . A vypadá to, že na jeho slova může dojít. V neustále rostoucí jámě mizí domy nabobských ... Tato hra je pošahaná, po odkrytí všech karet mně chybí křížová šestka a srdcová dáma. To přece není normální!! Bez karet to nelze dohrát 1. fajka11 (před 10 roky) to co je ja som odkryl all karty hore aj dole a stale mi chybaju 2 deviny a jedna 3 . betty471 (před 10 roky) Srdcová ... Dáma Pyková Restaurant - Home - Ostrava, Czech Republic ... ... . fajka11 (před 10 roky) to co je ja som odkryl all karty hore aj dole a stale mi chybaju 2 deviny a jedna 3 . betty471 (před 10 roky) Srdcová dáma | Keď sa vám karty začnú vyhrážať, je čas uveriť a začať konať. Rebeka, v civile programátorka, má zvláštny dar. Spolu so schopnosťou veštiť získala ďalší balík služieb, ako videnie aury, duchov či danosť očisťovať od prekliatia. Jedného dňa sa pokúsi varovať na ulici neznámeho - pri pohľade na ... Srdcová dáma. Dotazující se, nebo osoba, která je důležitá pro tazatele muže. Srdcový král. Tazatel, nebo osoba, která je důležitá pro tazatele ženu. Srdcové eso. Dům, byt, rodina. Piková 7. Varování před lidmi nebo věcmi. Komunikace je důležitá. Piková 8. Srdcová dáma je aktuální satirické podobenství o propasti mající podle mnohých příčinu v transformačním obdo­bí devadesátých let. Je snad tato podivná propast božím trestem? Proč se okolo průrvy v zemi začíná politikařit, přetahovat se o ni a využívat ji pro vlastní účely? Kniha může sloužit i jako obecná ......

INFORMACE

AUTOR
Iulian Ciocan
DIMENZE
9,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdcová dáma.pdf

POPIS

Proč zrovna u nás? Proč se ta díra objevila zrovna tady? Vypadá to, že se v ní hromadí všechno zlo. Je to snad trest za naše hříchy? Jsme horší než ostatní, víc krademe a podvádíme? Vždyť já jsem jen malý úředníček na magistrátu, trochu jsem si nahrabal a nahamounil, palác vystavěl…Srdcová dáma je aktuální satirické podobenství o propasti mající podle mnohých příčinu v transformačním období devadesátých let. Je snad tato podivná propast božím trestem? Proč se okolo průrvy v zemi začíná politikařit, přetahovat se o ni a využívat ji pro vlastní účely? Kniha může sloužit i jako obecná metafora pro morálkou opomenuté kouty světa (mezi které lze kromě autorova Moldavska zařadit možná i současné Česko), svou obnažeností plně vystavené jak všem lidským nectnostem, tak silám historických událostí. Odpustí nezávislá novinářka pasoucí po případech korupce úředníku Nistoru Polobokovi jeho přečin, než se všichni zřítí do propadliště dějin?

Chcete si přečíst knihu?Srdcová dáma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iulian Ciocan. Číst Srdcová dáma Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY