Tamarín a pomeranč

Tamarín a pomeranč - Martina Drijverová | Replicamaglie.com

...ství. Musí se naučit spoustu věcí: Pochopit zvířata, která jsou zcela jiná než on, bojovat proti nebezpečí a ... Tamarín a pomeranč - Drijverová Martina - knihkupectví ... ... ... E-kniha Tamarín a pomeranč od Martina [email protected] Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Tamarín a pomeranč - Drijverová Martina - Jistě chodíte do zoologické zahrady. Jsou tam zvířata známá (jako lev nebo slon), ale i taková, která uvidíte poprvé: kakadu, pes hyenovitý nebo medvěd brýlový... a ovšem Tamarín. Ta malá drápkatá opička vypa Kniha: Tamarín a pomeranč(Martina Drijverová) a ďalších 160 ... Tamarín a pomeranč | Sleviste.cz ... ... a ovšem Tamarín. Ta malá drápkatá opička vypa Kniha: Tamarín a pomeranč(Martina Drijverová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk > Děti a mládež > Romány, povídky, příběhy > Tamarín a pomeranč. Tamarín a pomeranč Martina Drijverová . Skladem 5+ ks 230 Kč ... Tamarín a pomeranč. ... bobr, pes hyenový nebo medvěd brýlový… a ovšem Tamarín. Ta malá drápkatá opička vypadá nějak ustaraně! A není se co divit. Každý měsíc v roce prožívá neuvěřitelné dobrodružství. Musí se naučit spoustu věcí: Pochopit zvířata, která jsou zcela jiná než on, bojovat proti nebezpečí a ... Tamarín a pomeranč. Značka: CPRESS Výrobní číslo: 978-80-264-3081- EAN: 9788026430810 Náš kód: 1017909 269 Kč. Ušetříte 39 Kč (14 %) 230 Kč ... online knihkupectví s osobním odběrem zdarma v knihovně 230 Kč Tamarín a pomeranč - Drijverová Martina. Knížka potěší nejmladší čtenáře, ale je vhodná pro společné čtení rodičů s dětmi a společné povídání o radostech a těžkostech, která řeší zvířata v zoologické zahradě. > Děti a mládež > Romány, povídky, příběhy > Tamarín a pomeranč-14%. Tamarín a pomeranč ......

INFORMACE

AUTOR
Martina Drijverová
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Tamarín a pomeranč.pdf

POPIS

Prožijte s opičkou Tamarínem báječná dobrodružství v zoologické zahradě. Jistě chodíte do zoologické zahrady. Jsou tam zvířata známá (jako lev nebo slon), ale i taková, která vidíte poprvé: kakadu, bobr, pes hyenový nebo medvěd brýlový… a ovšem Tamarín. Ta malá drápkatá opička vypadá nějak ustaraně! A není se co divit. Každý měsíc v roce prožívá neuvěřitelné dobrodružství. Musí se naučit spoustu věcí: Pochopit zvířata, která jsou zcela jiná než on, bojovat proti nebezpečí a bezpráví… a dokonce i najít cestu k velkým lidem. To všechno se můžete naučit i vy, děti, když budete po celý rok doprovázet malého Tamarína jeho světem!

Chcete si přečíst knihu?Tamarín a pomeranč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Drijverová. Číst Tamarín a pomeranč Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY