Zvuk ozvěn

Zvuk ozvěn - Eric Bernt | Replicamaglie.com

...nV knize Zvuk ozvěn, strhujícím pokračování thrilleru Rychlost zvuku, se odhaluje závěr napínavého příběhu ... Zvuk ozvěn - - Megakonyvek.hu ... .\nAutistický mladík Eddie Parks, který musel kvůli svým znalostem a svému vynálezu utéci, aby si zachránil život, je teď zpátky v pečovatelském domě Harmonie - tajném vládním ... Zvuk ozvěn. Eric Bernt. Největší konspiraci lidských dějin se může postavit jen jediný člověk. V knize Zvuk ozvěn, strhujícím pokračování thrilleru Rychlost zvuku, se odhaluje závěr napínavého příběh ... Ozvěna - Wikipedie ... . V knize Zvuk ozvěn, strhujícím pokračování thrilleru Rychlost zvuku, se odhaluje závěr napínavého příběhu. Zvuk obvykle nepovažujeme za nic zvláštního. Možná proto, že nás provází celý den Ovšem i s takovým obyčejným zvukem se dokážeme celkem dobře pobavit. Určitě jste někdy zkoušeli „vyrobit ozvěnu". Přitom jste možná zjistili, že někdy vzniká více ozvěn najednou a jindy vůbec žádná. Největší konspiraci lidských dějin se může postavit jen jediný člověk. V knize Zvuk ozvěn, strhujícím pokračování thrilleru Rychlost zvuku, se odhaluje závěr napínavého příběhu.Autistický mladík Eddie Parks, který musel kvůli svým znalostem a svému vynálezu utéci, aby si zachránil život, je teď zpátky v pečovatelském domě Harmonie - tajném vládním ... Kniha Zvuk ozvěn(Bernt Eric) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie V knize Zvuk ozvěn, strhujícím pokračování thrilleru Rychlost zvuku, se odhaluje závěr napínavého příběhu. Autistický mladík Eddie Parks, který musel kvůli svým znalostem a svému vynálezu utéci, aby si zachránil život, je teď zpátky v pečovatelském domě Harmonie - tajném vládním zařízení, které mu bylo po ... Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Autor:Shari Lapena Rozměr: 156 x 235 x 29 mm Počet stran:280 Vazba:Pevná Výrobce:Kalibr Rok vydání:2020...

INFORMACE

AUTOR
Eric Bernt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvuk ozvěn.pdf

POPIS

Největší konspiraci lidských dějin se může postavit jen jediný člověk. V knize Zvuk ozvěn, strhujícím pokračování thrilleru Rychlost zvuku, se odhaluje závěr napínavého příběhu. Autistický mladík Eddie Parks, který musel kvůli svým znalostem a svému vynálezu utéci, aby si zachránil život, je teď zpátky v pečovatelském domě Harmonie – tajném vládním zařízení, které mu bylo po šestnáct let domovem. Díky zázračnému technickému výtvoru, snímači echa umožňujícímu rekonstrukci zvuků z minulosti, dosáhl Eddie jediného, po čem kdy toužil – uslyšel zpívat svou matku. Ale přístroj, který mu pomohl splnit životní přání, chtějí ostatní zneužít. Se snímačem ozvěn totiž už nikdy nebude tajemstvím obsah žádného rozhovoru. Bob Stenson, ředitel Společnosti pro ochranu amerických hodnot, dobře ví, že ten, kdo se tohoto zařízení zmocní, ovládne budoucnost. Aby přístroj získal, zasáhne Eddieho na jeho nejzranitelnějším místě: nechá unést doktorku Skylar Drummondovou, jedinou osobu na světě, které Eddie opravdu důvěřuje. Stenson ale svou oběť podcenil. Eddie má na své straně hlasy ozvěn. Musí je následovat a vypravit se do těch nejnebezpečnějších míst, aby Skylar zachránil.

Chcete si přečíst knihu?Zvuk ozvěn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Bernt. Číst Zvuk ozvěn Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY