Staň se detektivem

Staň se detektivem - Ángels Navarro | Replicamaglie.com

...- Sleduj stopy, shromažďuj důkazy, dopadni pachatele! ... Staň se detektivem - knihy.cz ... . - Vydej se po stopách pachatelů v devíti nevyřešených případech! Tajemná porucha parníku, vyměněný obraz, pokažené cirkusové ... Staň se detektivem - Angels Navarro Vydej se po stopách pachatelů v devíti nevyřešených případech! Tajemná porucha parníku, vyměněný obraz, pokažené cirkusové číslo nebo krádež v laboratoři… to jsou jen některé z mnoha zapeklitých záhad > více Kniha plná her a nápadů, ale také detektivka pro děti, to je novinka s názvem Staň se detektivem. Druhá zaujme také spíše mladší čtenáře, zvlá ... Staň se detektivem! ... . Druhá zaujme také spíše mladší čtenáře, zvláště milovníky dinosaurů. Titul Objevujeme dinosaury. Další dvě novinky mají zcela odlišné téma. Jedná se o Hitlera a Habsburky a Agathu Christie. Životopis, který čerpá ze soukromých archivů....

INFORMACE

AUTOR
Ángels Navarro
DIMENZE
9,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Staň se detektivem.pdf

POPIS

Sleduj stopy, shromažďuj důkazy, dopadni pachatele!Vydej se po stopách pachatelů v devíti nevyřešených případech! Tajemná porucha parníku, vyměněný obraz, pokažené cirkusové číslo nebo krádež v laboratoři… to jsou jen některé z mnoha zapeklitých záhad, které čekají na odvážného detektiva. Přečti si svědectví, obhlédni místa činu a porovnej důkazy. Po splnění sedmdesáti zábavných úkolů jistě zjistíš, jak to všechno bylo. A kdyby ne, nic se neděje: na konci knihy najdeš řešení.

Chcete si přečíst knihu?Staň se detektivem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ángels Navarro. Číst Staň se detektivem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY