Vertikální zahrada: zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy

Vertikální zahrada: zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy - Martin Staffler | Replicamaglie.com

... šedá Vertikální zástěna zajistí Vám i Vašim hostům nerušené soukromí při posezení na balkóně, terase či zahradě ... Ostatní knihy o zahradě | Alza.cz ... . ... 2000 kgSvislé zatížení: 85 kgVýřez ... Vertikální zahrada - Zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy Zahradničit můžete i bez zahrady Máte k dispozici jen balkon velký jako dlaň Dobrý důvod expandovat směrem vzhůru! Vertikální zahrada - Zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy. ... Populárně naučná > Flora, zahrada > Vysoké záhony ... Vysoké záhony nejsou jen dobrodiním pro záda, ale jsou v zahr ... Balkony a terasy fotogalerie | Sleviste.cz ... . ... Populárně naučná > Flora, zahrada > Vysoké záhony ... Vysoké záhony nejsou jen dobrodiním pro záda, ale jsou v zahradě i krásným architektonickým prvkem. Snadno se staví, přinášejí vysoké výnosy nebo poslouží jako okrasné záhony ... Flora, zahrada; Hobby; Krása, móda, kosmetika; ... Vertikální zahrada - Zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy. ... V knize najdete 1900 zahradních rostlin pro každé stanoviště: stromy listnaté i jehličnaté, keře, popínavky, trvalky včetně kapradin, travin a vodních rostlin, cibuloviny či jednoleté a dvouleté ... Vertikální zahrada: Zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy (978-80-7541-178-5) Kniha - autor Martin Staffler, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Zahradničit můžete i bez zahrady....

INFORMACE

AUTOR
Martin Staffler
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Vertikální zahrada: zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy.pdf

POPIS

Zahradničit můžete i bez zahrady. Máte k dispozici jen balkon velký jako dlaň? Dobrý důvod expandovat směrem vzhůru! Krajinářský architekt Martin Staffler vám prostřednictvím jednoduchých projektů, které zvládnete sami, ukáže, jak na to: europalety a pet láhve se promění ve visuté zahrady, rajčata porostou hlavou dolů a ze štaflí obratem ruky vznikne minizahrádka. Ukažte, co ve vás vězí, a vytvořte si vlastními silami vertikální zahradu! > Bujná vertikální zahrada: Tipy a triky, jak pečovat o vertikální zahradu a jak ji udržet v dobrém stavu. > Projekty: Srozumitelné kroky k realizaci vertikální zahrady – úspěch zaručen. > Zeleň vhodná na zeď: Návrhy na alternativní pěstování rostlin.

Chcete si přečíst knihu?Vertikální zahrada: zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Staffler. Číst Vertikální zahrada: zelené nápady pro malé zahrádky, balkony a terasy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY