Co vyprávěla gorila

Co vyprávěla gorila - Markéta Pilátová | Replicamaglie.com

...PRÁVĚLA GORILA Markéta Pilátová. Když autorka zpovídala Marka Ždánského, ošetřovatele z pražské zoo a spolutvůrce knížky Gorilí táta (2013), zasáhl ji tragický osud gorilího samce Ponga ... Nejlepší knihy pro děti. Oceněna byla kniha Co vyprávěla ... ... . Mládě odchycené v džungli pytláky vyrůstalo izolovaně v otřesných podmínkách soukromého zvěřince arabského šejka, odkud se dostalo až do trojského pavilonu lidoopů. Co vyprávěla gorila. Celkové hodnocení ... Připomínal mi Mauglího, ale naruby. Pong si totiž dlouho myslel, že je člověk, a pak zjistil, že je gorila. A j.. Zobrazit celý text. Co vyprávěla gorila Vyprávění o p ... Co vyprávěla gorila | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Celkové hodnocení ... Připomínal mi Mauglího, ale naruby. Pong si totiž dlouho myslel, že je člověk, a pak zjistil, že je gorila. A j.. Zobrazit celý text. Co vyprávěla gorila Vyprávění o putování mladého gorilího samce Ponga zajetím, kterého lovci nejdřív prodali do některého z arabských paláců. Měl ale štěstí a odtud putoval do zoologické zahrady, kde se teprve musel naučit žít s ostatními gorilami. Kniha: Co vyprávěla gorila Autor: Markéta Pilátová Pong se jako mládě dostane do majetku bohatého šejka, který si ho pořídí jako svou živou hračku. Co vyprávěla gorila PILÁTOVÁ MARKÉTA. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 250 K ... CO VYPRÁVĚLA GORILA. ODBORNÉ KNIHY . KRÁSNÉ KNIHY (BELETRIE) DĚTSKÉ KNIHY . Leporela Pohádky a říkadla Předškoláci Začínající čtenáři Školáci Dospívající ... Co vyprávěla gorila. Kdo napsal knihu Co vyprávěla gorila? Autorem je Markéta Pilátová, Daniel Michalík. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Co vyprávěla gorila. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Co vyprávěla gorila. PILÁTOVÁ Markéta. Info: Novela bohemica, 2019 (1.) - váz., 56 str. Ilustr. D. Michalík EAN: 9788087683958 ISBN: ... Co vyprávěla myš Skvělé čtení o přátelství, zradě, pomoci a důvěře, doplněné jedinečnými ilustracemi, zavede čtenáře od 10 let do prostředí „oživlých" moderních technologií, které...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Pilátová
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Co vyprávěla gorila.pdf

POPIS

Vyprávění o putování mladého gorilího samce Ponga zajetím, kterého lovci nejdřív prodali do některého z arabských paláců. Měl ale štěstí a odtud putoval do zoologické zahrady, kde se teprve musel naučit žít s ostatními gorilami. „Když jsem psala první knihu o gorilách Gorilí táta podle vzpomínek jejich ošetřovatele Marka Ždánského, nejvíc mne zaujal příběh gorilího kluka Ponga. Připomínal mi Mauglího, ale naruby. Pong si totiž dlouho myslel, že je člověk, a pak zjistil, že je gorila. A já jsem chtěla zjistit, co při tom cítil a jak moc jsou si lidská a zvířecí duše blízko. Gorilí kluk Pong musel přijmout skutečnost, že je gorila. Ale co když ve skutečnosti nikdy nepřestal být člověkem?“ ? říká o své knize Markéta Pilátová. Pongův příběh provázejí stejně jako vyprávění v knížce Gorilí táta ilustrace Daniela Michalíka.

Chcete si přečíst knihu?Co vyprávěla gorila ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Pilátová. Číst Co vyprávěla gorila Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY