Úzkosti a jejich lidé

Úzkosti a jejich lidé - Fredrik Backman | Replicamaglie.com

...itř zamkne s přehnaně nadšeným realitním makléřem, dvěma morousy závislými na nákupech v IKEA, jedním potměšilým multimilionářem, smutnou starou paní, ženou v pokročilém stadiu těhotenství, otravným chlápkem a králičí… Buď lže jeden, nebo všichni ... Tištěná kniha Úzkosti a jejich lidé | Svaz českých ... ... . Někdo ví, kde se ten pachatel skrývá… Takhle by mohl znít závěr vyplývající z výpovědí osmi svědků prapodivného přepadení, které provedlo „to pako s pistolí", přestože vlastně nic drsného neplánovalo. K politováníhodnému incidentu došlo den před silvestrem při prohlídce bytu, kam však zdaleka ne všichni zájemci dorazili s ... Audioknihy Na Cd Mp3: Úzkosti a jejich lidé - CDmp3 (Čte Otakar Brousek ml.) - Backman, Fredrik ; Buď lže jeden, nebo všichni. Někdo v ... Úzkosti a jejich lidé Host - vydavatelství, s. r. o. ... . K politováníhodnému incidentu došlo den před silvestrem při prohlídce bytu, kam však zdaleka ne všichni zájemci dorazili s ... Audioknihy Na Cd Mp3: Úzkosti a jejich lidé - CDmp3 (Čte Otakar Brousek ml.) - Backman, Fredrik ; Buď lže jeden, nebo všichni. Někdo ví, kde se ten pachatel skrývá… Takhle by mohl znít závěr vyply´vající z vy´povědí osmi svědků prapodivného přepadení, které provedlo „to ... Úzkosti a jejich lidé - CDmp3 (Čte Otakar Brousek ml.) - Fredrik Backman . Buď lže jeden, nebo všichni. Někdo ví, kde se ten pachatel skrývá…\n\nTakhle by mohl znít závěr vyply´vající z vy´povědí osmi svědků prapodivného přepadení, které provedlo „to pako s pistolí", přestož Úzkosti a jejich lidé je naprosto bláznivá komedie o skupince rukojmích zajatých při prohlídce bytu. Neúspěšný bankovní lupič se uvnitř zamkne s přehnaně nadšeným realitním makléřem, dvěma morousy závislými na nákupech v IKEA, jedním potměšilým multimilionářem, smutnou starou paní, ženou v pokročilém stadiu ... Úzkosti a jejich lidé je naprosto bláznivá komedie o skupince rukojmích zajatých při prohlídce bytu. Úzkosti a jejich lidé. Fredrik Backman. Skladem 5+ ks, ihned k odeslání Běžná cena 369 K ......

INFORMACE

AUTOR
Fredrik Backman
DIMENZE
10,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Úzkosti a jejich lidé.pdf

POPIS

Úzkosti a jejich lidé je naprosto bláznivá komedie o skupince rukojmích zajatých při prohlídce bytu. Neúspěšný bankovní lupič se uvnitř zamkne s přehnaně nadšeným realitním makléřem, dvěma morousy závislými na nákupech v IKEA, jedním potměšilým multimilionářem, smutnou starou paní, ženou v pokročilém stadiu těhotenství, otravným chlápkem a králičí hlavou. Nakonec to lupič vzdá a všechny propustí, ale když pak dovnitř vpadne policie, byt je… prázdný. V následné sérii zmatených výslechů všichni vylíčí svou verzi událostí a před čtenářem vyvstane klasická detektivní záhada: Jak se lupiči podařilo utéct? Proč všichni tak zuří? A hlavně — co se to dnes se všemi děje?

Chcete si přečíst knihu?Úzkosti a jejich lidé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fredrik Backman. Číst Úzkosti a jejich lidé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY